BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Pernilla", | Auktion olsensauktioner.se
Bruno Mathsson fåtölj Pernilla - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj, design: Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Pernilla. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1077
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Pernilla", DUX
Lögnhalsen Lindberg | Barnebys Magazine
Bruno Mathsson, fåtölj, "Pernilla 69", Dux. - Bukowskis
Fåtölj, "Pernilla", Bruno Maths | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
Bruno Mathsson, fåtölj, "Pernilla", Dux, sent 1900-tal. - Bukowskis
BRUNO MATHSSON, fåtölj och fotpall, "Pernilla 69", Dux, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
BRUNO MATHSSON. Fåtölj med fotpall, "Pernilla", Dux. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtölj Pernilla Bruno Mathsson - Stockholms Auktionsverk
Köp en Pernilla fåtölj på... - Auktion.se Alla auktioner | Facebook
Bruno Mathsson Fåtölj med fotpall, “Pernilla” - Stockholms Auktionsverk
Bruno Mathsson by Dux, "Pernilla" få | Auktion markusauktioner.se
Bilder för 513962. BRUNO MATHSSON. Fåtölj, Pernilla 69, brunt läder, bokstomme. - Auctionet
BRUNO MATHSSON, Pernilla, fåtölj | Auktion kanonauktioner.se
Fåtölj , + fotpall, Pernilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Dux, skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 7020
Bruno Mathsson, fåtölj med fotpall, "Pernilla 2", Firma Karl Mathsson, daterade 1964 och -65. - Bukowskis
Fåtölj, + fotpall, Pernilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Ljust skinn, Dux, märkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 3311
Fåtölj ”Pernilla” Bruno Mathsson By Dux med fläckar. Ny sadelgjord. – Auktionshuset i Örebro AB