Skepsis vår Disko fåtölj canvas auktion Resa Trunkbiblioteket Mantel

Soffor, stolar, fåtölj med mera., Trosa, Klaravik auktioner

Gamla fåtöljer kan vara värda en förmögenhet

BRUNO MATHSSON. "Pernilla", fåtölj med fotpall, canvas, bok, Dux. Möbler -  Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Visa butiksvara :: Pantbanken Sverige

FÅTÖLJER, ett par. Canvas och stålrör. 1970-tal. - Bukowskis

ARNE NORELL, fåtölj, "Sirocco", Norell. - Bukowskis

BRUNO MATHSSON. Fåtölj "Jetson", canvas, stål, DUX. Möbler - Fåtöljer &  Stolar - Auctionet

FÅTÖLJ, "Safari Chair", Kaare Klint, Danmark. - Bukowskis

BRUNO MATHSSON. "Pernilla", fåtölj, canvas, bok, Dux. Möbler - Fåtöljer &  Stolar - Auctionet

Bruno Mathsson, fåtölj med fotpall, "Pernilla", Dux, 1900-talets senare  del. - Bukowskis

BØRGE MOGENSEN. "The canvas chair", Fåtölj, formigiven 1970 för Fredericia,  såpad ek och canvas. | Stolar, Fåtölj, Design inredning

BRUNO MATHSSON. "Pernilla", fåtölj, canvas, bok, DUX. Möbler - Fåtöljer &  Stolar - Auctionet

Fåtölj, "Antilope", Hans Olsen, Viskadalens Möbler, Kinna, 1960-tal. Stomme  av riopalisander (CITEStillstånd medföljer), sits i canvas. Lös sittplymå,  armlän av läder. Brännstämplad. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst

Fåtölj - Sikö Auktioner
Fåtölj - Sikö Auktioner

BRUNO MATHSSON. Fåtölj, Jetson, Dux. | Fåtölj, Auktion, Inredning

FÅTÖLJ. "Junker", design Bror Boije, Dux. - Bukowskis

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt | Auktion olsensauktioner.se

BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Eva hög", D | Auktion olsensauktioner.se

JETSON Fåtölj, canvas Dakota svart - DUX - Bruno Mathsson

Fåtölj, Safarimodell, canvas / skinn / trä, slitage. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -