fingeravtryck autentisering server fmm ljusstakar mässing barockstil auktionfirmor Joseph Banks Monument slits

MINIATYR- LJUSSTAKAR 2st, FMM, barockstil

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, FMM , Mora, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Två ljusstakar i mässing från. FMM Mora. Barock.. | Köp på Tradera  (614760903)

Ljusstake, mässing, sjuarmad, barockstil, höjd: 28. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8323

Ljusstakar mässing barockstil - Stockholms Auktionsverk

Ljusstakar i mässing barockstil - Stockholms Auktionsverk

Ljusstakar, 8st, barockstil, FMM Mora, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, märkta FMM, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Ljusstakar barockstil - Stockholms Auktionsverk

Tre små ljusstakar i mässing FMM 90 & 91 Mora B.. | Köp på Tradera  (613980777)

FMM, Mora, Fin ljusstake i mässing, Barockstil | Köp på Tradera (612929966)

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Ystad Metall, barockstil. Belysning & Lampor -  Ljusstakar - Auctionet

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, barockst | Auction olsensauktioner.se