FÅTÖLJ, Karl Erik Ekselius, JOC, Vetla… | Auktion.se
Fåtölj, JOC, Vetlanda, 1960-tal. - Bukowskis
Ekselius, Karl Erik för JO Carl | Auktion hallandsauktionsverk.se
Fåtöljer, 1 par, JOC, Karl Erik Ekselius, - 630 7649 - Metropol Auktioner
Karl Erik Ekselius, soffa och fåtölj, JOC Möbler, Vetlanda, 1969. - Bukowskis
KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer, ett par, JOC, Vetlanda, 1960-tal. - Bukowskis
Fåtölj, Karl Erik Ekselius (1914-1998), Sverige. JOC. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Fåtöljer, Ett par, Karl-Erik Ekselius (1914-1998), JOC Vetlanda, renoveringsobjekt. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
KARL-ERIK EKSELIUS, fåtölj, JOC, Vetlanda, 1900-talets andra del