Egendom Inspektör Automatiskt spegel auktion Apparaten Osäker förträngda

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets början. - Bukowskis

SPEGEL, G&T, 1900-talets mitt. - Bukowskis

Spegel, Empirestil, 97x50 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 5388

Spegel Claes Hultberg - Stockholms Auktionsverk

Spegel, 1900-talets första hälf | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Förgylld spegel. 1900-talets andra hälft. H. 110 cm. B. 43 cm. –  Auktionshuset i Örebro AB

Spegel - Hebergs Auktioner
Spegel - Hebergs Auktioner

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1930-/40-tal, | Auktion olsensauktioner.se

1 st Svart Spegel NY (51733) via auktion | Budi.se

SPEGEL metall H:55 cm | Auktion.se

SPEGEL, av Johan Åkerblad 1778 (mästare i Stockholm 1758-1799),  gustaviansk. - Bukowskis

SPEGEL, Oscar II, 1800-talets slut | Auktion kanonauktioner.se

Spegel med konsolbord, rokokost | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Spegel, 1800-talets slut | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Förgylld spegel. 1900-tal. H. 74 cm. B. 60 cm. – Auktionshuset i Örebro AB

Spegel, 18/1900-tal | Auktion.se

Bilder för 2965851. SPEGEL, barock, antik. i 2023 | Spegel, Antik, Auktion

1 st Rund Spegel NY (51738) via auktion | Budi.se

SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil. 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

SPEGEL, förgylld. 1900-talets mitt. H. 104 cm. – Auktionshuset i Örebro AB

1 st Spegel Antik Guld (51716) via auktion | Budi.se

SPEGEL, 1900-tal, förgylld | Auktion kanonauktioner.se

Spegel, gustaviansk 1700-tal. - Bukowskis