Föränderlig Shipley Faial wegner y stol auktion Påse Att förorena vakans
H. J. Wegner. Y- stol | Auktionshuset.com
HANS J WEGNER, "Y-stolen", 6 st, Carl Hansen & Son, Danmark 1950-60-tal. - Bukowskis
Hans J Wegner Y-stolen - Stockholms Auktionsverk
STOLAR, 4 st, "Y-stolen", Hans J Wegner för Carl Hansen, Danmark. - Bukowskis
HANS J WEGNER, karmstol, "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Danmark 1950-tal. - Bukowskis
HANS J WEGNER. Fåtöljer, 1 par, Carl Hansen & Son Danmark, 1950/60-tal, modell CH25. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Köp 4 st Wegner stolar på... - Auktion.se Alla auktioner | Facebook
Stol Y-stolen Hans J. Wegner för Carl Hansen&Son - Stockholms Auktionsverk
Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009
HANS J WEGNER, stolar, 6 st, "CH24" "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 1950-tal. - Bukowskis
Hans J Wegner - Auctionet
Auktion Wegner 100 år - Stiliga Hem
STOLAR, 6 st, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis
Metropol Auktioner - HANS J WEGNER Y-stolen för Carl Hansen & Son, Danmark. Nr 8306 på månadskvalitén den 26 oktober #hansjwegner #auktion #ystolen | Facebook
Hans Wegner Y-stolen - Stockholms Auktionsverk
HANS J WEGNER, stolar ett par, "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark. - Bukowskis
HANS J. WEGNER, Y-stolen. 6 st. - Bukowskis
HANS J. WEGNER, "Y-stolen", Carl Hansen & Son, modellen formgiven 1950. - Bukowskis
Stolar, 6 st, Hans J Wegner (1914-2007), Danmark. "CH24, Y-stolen", Carl Hansen & Søn, Danmark, slitage på en stol. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Hans J Wegner, "Y-stolen", 6 st, Carl Hansen & Son, Danmark, formgiven 1949. - Bukowskis
HANS J WEGNER, "Y-stolen", stol, Carl Hansen & Son, Danmark. - Bukowskis
HANS J WEGNER, 1 par "Y-stolen", 190 | Auktion olsensauktioner.se
HANS J WEGNER, stol, "CH24" "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark. - Bukowskis